Plugins - Akismet - en to nl_BE translation catalogue (290 entries)

en:  clients to access Akismet data and functionality
nl_BE:  klanten met toegang tot Akismet gegevens en functionaliteit

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
nl_BE: %1$s heeft de status van de reactie veranderd naar %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
nl_BE[0]: %d reactie kon niet gecontroleerd worden.
nl_BE[1]: %d reacties konden niet gecontroleerd worden.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
nl_BE[0]: %d reactie verplaatst naar spam.
nl_BE[1]: %d reacties verplaatst naar spam.

en: %s ago
nl_BE: %s geleden

en: %s approved | %s approved
nl_BE[0]: %s goedgekeurd
nl_BE[1]: %s goedgekeurd

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
nl_BE[0]: %s reactie is als spam opgevangen.
nl_BE[1]: %s reacties zijn als spam opgevangen.

en: %s false positive | %s false positives
nl_BE[0]: %s vals positief
nl_BE[1]: %s valse positieven

en: %s missed spam | %s missed spam
nl_BE[0]: %s gemiste spam
nl_BE[1]: %s gemiste spam

en: %s reported this comment as not spam.
nl_BE: %s rapporteerde deze reactie als geen spam.

en: %s reported this comment as spam.
nl_BE: %s rapporteerde deze reactie als spam.

en: (opens in a new tab)
nl_BE: (opent in een nieuwe tab)

en: (undo)
nl_BE: (ongedaan maken)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
nl_BE[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft je website al beschermd tegen %2$s spamreactie.
nl_BE[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft je website al beschermd tegen %2$s spamreacties.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
nl_BE[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft je website beschermd tegen <a href="%2$s">%3$s spamreactie</a>.
nl_BE[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft je website beschermd tegen <a href="%2$s">%3$s spamreacties</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
nl_BE: <a href="%s">Akismet</a> zorgt voor het blokkeren van spam op je website.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
nl_BE[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> reactie geblokkeerd door <strong>Akismet</strong>
nl_BE[1]: <strong class="count">%1$s spam</strong> reacties geblokkeerd door <strong>Akismet</strong>

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/account
nl_BE: Een 12 karakter Akismet API-sleutel. Beschikbaar op akismet.com/account

en: API Key
nl_BE: API-sleutel

en: API key
nl_BE: API-sleutel

en: API key for Akismet.
nl_BE: API-sleutel voor Akismet.

en: API key must be set to fetch stats.
nl_BE: API-sleutel moet ingesteld zijn om statistieken te kunnen ophalen.

en: Abilities for spam protection and comment moderation with Akismet.
nl_BE: Mogelijkheden voor spambescherming en reactiebeheer met Akismet.

en: Account overview
nl_BE: Account overzicht

en: Accuracy
nl_BE: Accuraatheid

en: Accuracy percentage of spam detection.
nl_BE: Nauwkeurigheidspercentage van spamdetectie.

en: Active
nl_BE: Actief

en: Add an %s subscription
nl_BE: %s abonnement toevoegen

en: Akismet %1$s requires WordPress %2$s or higher.
nl_BE: Akismet %1$s vereist WordPress %2$s of nieuwer.

en: Akismet API Key
nl_BE: Akismet API-sleutel

en: Akismet Anti-spam strictness
nl_BE: Akismet Anti-spam striktheid

en: Akismet Configuration
nl_BE: Akismet instellingen

en: Akismet Setup
nl_BE: Akismet instellingen

en: Akismet Stats
nl_BE: Akismet statistieken

en: Akismet Support
nl_BE: Akismet ondersteuning

en: Akismet Widget
nl_BE: Akismet widget

en: Akismet caught this comment as spam and updated its status via webhook.
nl_BE: Akismet heeft bepaald dat deze reactie spam is en heeft de status ervan bijgewerkt in webhook.

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
nl_BE: Akismet heeft deze reactie als spam gemarkeerd tijdens een automatisch identificatie.

en: Akismet caught this comment as spam.
nl_BE: Akismet heeft deze reactie gemarkeerd als spam.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
nl_BE[0]: Akismet heeft %s reactie gecontroleerd.
nl_BE[1]: Akismet heeft %s reacties gecontroleerd.

en: Akismet cleared this comment and updated its status via webhook.
nl_BE: Akismet heeft deze reactie goedgekeurd en heeft de status ervan bijgewerkt in webhook.

en: Akismet cleared this comment during a recheck. It did not update the comment status because it had already been modified by another user or plugin.
nl_BE: Akismet heeft bij een nieuwe controle deze reactie goedgekeurd. De reactiestatus werd niet bijgewerkt omdat deze al gewijzigd is door een andere gebruiker of plugin.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
nl_BE: Akismet heeft deze reactie goedgekeurd tijdens een automatische opschoning.

en: Akismet cleared this comment.
nl_BE: Akismet heeft deze reactie goedgekeurd.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
nl_BE: Akismet kon je reacties niet opnieuw controleren voor spam.

en: Akismet detailed stats
nl_BE: Akismet gedetailleerde statistieken

en: Akismet determined this comment was spam during a recheck. It did not update the comment status because it had already been modified by another user or plugin.
nl_BE: Akismet bepaalde bij een nieuwe controle dat deze reactie spam is. De reactiestatus werd niet bijgewerkt omdat deze al gewijzigd is door een andere gebruiker of plugin.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
nl_BE: Akismet ondervond een probleem met een eerdere SSL aanvraag en heeft dit tijdelijk uitgeschakeld. Het gebruik van SSL voor verzoeken zal vanzelf weer worden ingeschakeld.

en: Akismet error code: %s
nl_BE: Akismet foutcode: %s

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
nl_BE: Akismet filtert spam zodat jij je kan focussen op belangrijkere dingen.

en: Akismet has detected a problem.
nl_BE: Akismet heeft een probleem gedetecteerd.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
nl_BE[0]: Akismet heeft je %d uur bespaard!
nl_BE[1]: Akismet heeft je %d uren bespaard!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
nl_BE[0]: Akismet heeft je %d minuut bespaard!
nl_BE[1]: Akismet heeft je %d minuten bespaard!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
nl_BE[0]: Akismet heeft je %s dag bespaard!
nl_BE[1]: Akismet heeft je %s dagen bespaard!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
nl_BE: Akismet is niet geconfigureerd. Gelieve een API-sleutel in te vullen.

en: Akismet is now protecting your site from spam.
nl_BE: Akismet beschermt nu je website tegen spam.

en: Akismet privacy notice
nl_BE: Akismet privacy melding

en: Akismet provisionally cleared this comment.
nl_BE: Akismet heeft deze reactie voorlopig verwijderd.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
nl_BE: Akismet heeft deze reactie opnieuw gecontroleerd en gemarkeerd als spam.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
nl_BE: Akismet heeft deze reactie opnieuw gecontroleerd en goedgekeurd.

en: Akismet runs quietly in the background, saving you hours of manual moderation.
nl_BE: Akismet draait stilletjes op de achtergrond en bespaart je uren aan handmatige moderatie.

en: Akismet stats
nl_BE: Akismet statistieken

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
nl_BE: Akismet kon deze reactie niet controleren (antwoord: %s), maar probeert dit automatisch opnieuw.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
nl_BE: Akismet kon deze reactie niet controleren maar probeert het automatisch later opnieuw.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
nl_BE: Akismet kon deze reactie niet opnieuw controleren (antwoord: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
nl_BE: Akismet kon deze reactie niet opnieuw controleren.

en: Akismet works with other plugins to keep spam away.
nl_BE: Akismet werkt samen met andere plugins om spam tegen te houden.

en: All systems functional.
nl_BE: Alle systemen functioneren.

en: All time
nl_BE: Allertijden

en: Allow
nl_BE: Toestaan

en: Almost done! Configure Akismet and say goodbye to spam
nl_BE: Bijna klaar! Configureer Akismet en zeg vaarwel tegen spam

en: Always put spam in the Spam folder for review.
nl_BE: Altijd spam in de spam-map plaatsen voor beoordeling.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
nl_BE: Een Akismet API-sleutel is gedefinieerd in het %s bestand voor deze website.

en: Awaiting spam check
nl_BE: In afwachting van spam controle

en: Back to settings
nl_BE: Terug naar instellingen

en: By connecting, we'll use your Jetpack account to activate Akismet on this site.
nl_BE: Door verbinding te maken, zullen we je Jetpack account gebruiken om Akismet op deze website te activeren.

en: Cancelled
nl_BE: Geannuleerd

en: Change
nl_BE: Wijzig

en: Cheatin&#8217; uh?
nl_BE: Aan het valsspelen?

en: Check comment for spam
nl_BE: Controleer reactie op spam

en: Check for Spam
nl_BE: Op spam controleren

en: Checking for Spam (%1$s%)
nl_BE: Aan het controleren op spam (%1$s%)

en: Checks a comment against the Akismet spam filter to determine if it is spam or legitimate content.
nl_BE: Controleert een reactie aan de hand van het Akismet spamfilter om te bepalen of het spam of legitieme inhoud is.

en: Choose a plan on Akismet.com
nl_BE: Kies een abonnement op Akismet.com

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
nl_BE: Kies ervoor om automatisch de ergste spam te verwijderen of om deze altijd in de spam-map te stoppen.

en: Cleaning up spam takes time.
nl_BE: Opruimen van spam duurt even.

en: Cleared by Akismet
nl_BE: Goedgekeurd door Akismet

en: Click the Use this Key button.
nl_BE: Klik op de knop 'Deze sleutel gebruiken'.

en: Comment #%d could not be checked.
nl_BE: Reactie #%d kon niet gecontroleerd worden.

en: Comment #%d is not spam.
nl_BE: Reactie #%d is geen spam.

en: Comment #%d is spam.
nl_BE: Reactie #%d is spam.

en: Comment History
nl_BE: Reactiehistorie

en: Comment discarded.
nl_BE: Reactie verwijderd.

en: Comment not found.
nl_BE: Reactie niet gevonden.

en: Comment status was changed to %s
nl_BE: Reactiestatus is gewijzigd in %s

en: Comment was caught by %s.
nl_BE: Reactie is opgevangen door %s.

en: Comments
nl_BE: Reacties

en: Compatible plugins
nl_BE: Compatibele plugins

en: Connect with API key
nl_BE: Verbinden met API-sleutel

en: Connect with Jetpack
nl_BE: Verbind met Jetpack

en: Contact Akismet support
nl_BE: Contact opnemen met Akismet ondersteuning

en: Contact support
nl_BE: Contact opnemen met ondersteuning

en: Copy API key
nl_BE: API-sleutel kopiëren

en: Copy and paste the API key into the text field.
nl_BE: De API sleutel kopiëren en plakken in het tekstveld.

en: Could not find matching comment.
nl_BE: Er kon geen overeenkomende reactie gevonden worden.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
nl_BE: Momenteel kunnen statistieken niet opgehaald worden. Probeer opnieuw.

en: Date for this period.
nl_BE: Datum van deze periode.

en: Debug information to help troubleshoot issues.
nl_BE: Debug informatie om problemen op te lossen.

en: Disabled.
nl_BE: Uitgeschakeld.

en: Disconnect this account
nl_BE: Dit account ontkoppelen

en: Display a privacy notice under your comment forms.
nl_BE: Geef een privacy melding weer onder het reactie formulier.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
nl_BE: Toon het aantal reacties dat door Akismet is gemarkeerd als spam

en: Do not display privacy notice.
nl_BE: Geef geen privacy melding weer.

en: Documentation for %s
nl_BE: Documentatie voor %s

en: Eliminate spam from your site
nl_BE: Elimineer spam van je website

en: Email address of the comment author.
nl_BE: E-mailadres van de reactie auteur.

en: Enabled.
nl_BE: Ingeschakeld.

en: Enter an API Key
nl_BE: API-sleutel invoeren

en: Enter your API key
nl_BE: Geef je API-sleutel

en: Enter/remove an API key.
nl_BE: API-sleutel invoeren of verwijderen.

en: Error getting compatible plugins.
nl_BE: Fout bij ophalen compatibele plugins.

en: Error message if the check could not be completed.
nl_BE: Foutmelding als de controle niet kon worden voltooid.

en: Error message if the operation could not be completed.
nl_BE: Foutmelding als de actie niet kon worden voltooid.

en: Estimated time saved by Akismet blocking spam, in seconds.
nl_BE: Geschatte tijdsbesparing door het blokkeren van spam door Akismet, in seconden.

en: Failed to check comment with Akismet API.
nl_BE: Reactie kon niet worden gecontroleerd met Akismet API.

en: Failed to connect to Akismet.
nl_BE: Verbinden met Akismet is mislukt.

en: Failed to retrieve stats from Akismet API.
nl_BE: Kon statistieken niet ophalen van Akismet API.

en: Flagged as spam by %s
nl_BE: Gemarkeerd als spam door %s

en: Flagged as spam by Akismet
nl_BE: Door Akismet als spam gemarkeerd

en: Flexible pricing
nl_BE: Flexibele prijzen

en: For more information, see the <a class="akismet-external-link" href="%s">error documentation on akismet.com</a>
nl_BE: Zie voor meer informatie de <a class="akismet-external-link" href="%s">foutdocumentatie op akismet.com</a>

en: For more information:
nl_BE: Voor meer informatie:

en: Get Akismet statistics
nl_BE: Bekijk Akismet statistieken

en: Get started
nl_BE: Aan de slag

en: History
nl_BE: Geschiedenis

en: IP address of the commenter.
nl_BE: IP-adres van de reageerder.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
nl_BE: Indien waar, zal Akismet automatisch de ergste spam verwijderen in plaats van het in de spammap te plaatsen.

en: If true, allow MCP clients to access Akismet data and functionality.
nl_BE: Indien waar, geef MCP clients toegang tot Akismet gegevens en functionaliteit.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
nl_BE: Als waar, toon het aantal goedgekeurde reacties naast iedere reactie auteur op de reactie overzichtspagina.

en: If you already have an API key
nl_BE: Als je al een API-sleutel hebt

en: If you believe your site should not be classified as commercial, <a class="akismet-external-link" href="%s">please get in touch</a>
nl_BE: <a class="akismet-external-link" href="%s">Neem contact op</a> als je denkt dat je website niet geclassificeerd moet worden als commercieel

en: Increase your limit
nl_BE: Verhoog je limiet

en: Learn more about usage limits
nl_BE: Lees verder over gebruikslimieten

en: Learns from billions of spam signals across the web to stop junk before it reaches you.
nl_BE: Leert van miljarden spam signalen op het web om troep tegen te houden voordat het je bereikt.

en: MCP (Model Context Protocol) allows AI assistants to access Akismet statistics and spam checking features.
nl_BE: MCP (Model Context Protocol) geeft AI-assistenten toegang tot Akismet statistieken en functies voor spamcontrole.

en: Machine learning accuracy
nl_BE: Nauwkeurigheid bij machinaal leren

en: Manual configuration
nl_BE: Handmatige configuratie

en: Manually enter an API key
nl_BE: Handmatig een API-sleutel invoeren

en: Missing
nl_BE: Ontbrekend

en: Monthly breakdown of statistics.
nl_BE: Maandelijkse uitsplitsing van statistieken.

en: Multiple comments matched request.
nl_BE: Meerdere opmerkingen komen overeen met het verzoek.

en: Name of the comment author.
nl_BE: Naam van de reactie auteur.

en: Name your own price for personal sites. Businesses start on a paid plan.
nl_BE: Noem je eigen prijs voor persoonlijke websites. Bedrijven beginnen op een betaald abonnement.

en: Network functions are disabled.
nl_BE: Netwerkfuncties zijn uitgeschakeld.

en: New to Akismet
nl_BE: Nieuw bij Akismet

en: Next billing date
nl_BE: Volgende facturatiedatum

en: No comment history.
nl_BE: Geen reactie geschiedenis.

en: No comments were caught as spam.
nl_BE: Geen reacties zijn als spam opgevangen.

en: No subscription found
nl_BE: Geen abonnement gevonden

en: Note:
nl_BE: Opmerking:

en: Number of legitimate comments incorrectly marked as spam in this period.
nl_BE: Aantal legitieme reacties die in deze periode ten onrechte als spam zijn gemarkeerd.

en: Number of legitimate comments incorrectly marked as spam.
nl_BE: Aantal legitieme reacties die onjuist zijn gemarkeerd als spam.

en: Number of spam comments that were missed in this period.
nl_BE: Aantal spamreacties die in deze periode zijn gemist.

en: Number of spam comments that were missed.
nl_BE: Aantal gemiste spamreacties.

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
nl_BE: Op deze pagina kan je de Akismet plugin instellen.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
nl_BE: Op deze pagina ben je in staat om je Akismet instellingen te veranderen en je spamstatistieken te bekijken.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
nl_BE: Op deze pagina kun je statistieken zien over de spam die weggefilterd is op je website.

en: Once you've chosen a plan, return here to complete your setup.
nl_BE: Zodra je een abonnement hebt gekozen, keer je hier terug om je configuratie te voltooien.

en: Optional recommendation from Akismet (e.g., "discard" for obvious spam).
nl_BE: Optionele aanbeveling van Akismet (bijv. 'weggooien' voor duidelijke spam).

en: Overview
nl_BE: Overzicht

en: Past six months
nl_BE: Afgelopen zes maanden

en: Please <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">choose a free or paid plan</a> so Akismet can protect your site from spam.
nl_BE: <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">Kies een gratis of betaald abonnement</a>, zodat Akismet je website kan beschermen tegen spam.

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
nl_BE: Werk <a href="%1$s">WordPress bij</a> naar een recente versie, of <a href="%2$s">ga terug naar versie 2.4 van de Akismet plugin</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
nl_BE: Gelieve de <a href="%s">Akismet configuratie</a> te controleren en contact opnemen met de hosting provider als het probleem blijft bestaan.

en: Please contact <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
nl_BE: Neem contact op met de <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">ondersteuning van Akismet</a> voor hulp.

en: Please contact your web host or firewall administrator and give them <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>
nl_BE: Neem contact op met je webhost of firewallbeheerder en geef dan <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">deze informatie over de systeemvereisten van Akismet</a>

en: Please enter a new key or <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">contact Akismet support</a>
nl_BE: Voer een nieuwe sleutel in of <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">neem contact op met de ondersteuning van Akismet</a>

en: Please visit <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">Akismet.com</a> to purchase a new subscription.
nl_BE: Ga naar <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">Akismet.com</a> om een nieuw abonnement aan te schaffen.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
nl_BE[0]: %d reactie verwerkt.
nl_BE[1]: %d reacties verwerkt.

en: Protect your site from comment spam and contact form spam — automatically.
nl_BE: Bescherm je website tegen spam voor reacties en contactformulieren - Automatisch.

en: Protect your site from spam.
nl_BE: Bescherm je website tegen spam.

en: Re-adding...
nl_BE: Opnieuw toevoegen...

en: Remove this URL
nl_BE: Deze URL verwijderen

en: Removing...
nl_BE: Aan het verwijderen...

en: Retrieves Akismet spam protection statistics including spam blocked count, accuracy percentage, and other key metrics.
nl_BE: Haalt spambeschermingsstatistieken van Akismet op, waaronder het aantal geblokkeerde spam, het nauwkeurigheidspercentage en andere belangrijke statistieken.

en: Save changes
nl_BE: Wijzigingen opslaan

en: Seamlessly integrates with plugins like Elementor, Contact Form 7, Jetpack and WPForms.
nl_BE: Integreert naadloos met plugins zoals Elementor, Contact Form 7, Jetpack en WPForms.

en: See supported integrations
nl_BE: Ondersteunde integraties bekijken

en: Set up your Akismet account
nl_BE: Configureer je Akismet account

en: Settings
nl_BE: Instellingen

en: Show all %d plugins
nl_BE: Toon alle %d plugins

en: Show less
nl_BE: Minder tonen

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
nl_BE: Het aantal goedgekeurde reacties tonen naast elke reactie auteur op de reactie overzichtspagina.

en: Show the number of approved comments beside each comment author.
nl_BE: Toon het aantal toegestane reacties naast elke reactie auteur.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
nl_BE: Je aanmelden voor een account op %s om een API-sleutel te krijgen.

en: Signed in as %s
nl_BE: Aangemeld als %s

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
nl_BE: Stilletjes de ergste en vervelendste spam verwijderen zodat ik het nooit hoef te zien.

en: Since %1$s, your account made %2$s API calls, compared to your plan&#8217;s limit of %3$s.
nl_BE: Sinds %1$s, heeft je account %2$s API aanroepen gedaan, vergeleken met je abonnementslimiet van %3$s.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
nl_BE: Enkele reacties zijn nog niet door Akismet gecontroleerd op spam. Deze zijn tijdelijk vastgehouden voor controle en zullen later automatisch opnieuw gecontroleerd worden.

en: Spam Blocked
nl_BE: Spam geblokkeerd

en: Spam blocked | Spam blocked
nl_BE[0]: Spam geblokkeerd
nl_BE[1]: Spam geblokkeerd

en: Spam filtering
nl_BE: Spamfiltering

en: Spam in the %1$s older than %2$d day is deleted automatically. | Spam in the %1$s older than %2$d days is deleted automatically.
nl_BE[0]: Spam in de %1$s die ouder is dan %2$d dag wordt automatisch verwijderd.
nl_BE[1]: Spam in de %1$s die ouder is dan %2$d dagen wordt automatisch verwijderd.

en: Statistics
nl_BE: Statistieken

en: Stats response could not be decoded.
nl_BE: Statistieken reactie kon niet gedecodeerd worden.

en: Strictness
nl_BE: Striktheid

en: Subscription Type
nl_BE: Abonnement type

en: Subscription type
nl_BE: Abonnementstype

en: Suspended
nl_BE: Opgeschort

en: Temporarily disabled.
nl_BE: Tijdelijk uitgeschakeld.

en: The 'comments' parameter must be an array.
nl_BE: De 'reacties' parameter moet een array zijn.

en: The API key you entered could not be verified.
nl_BE: De sleutel die je hebt ingevoerd kon niet worden gecontroleerd.

en: The Akismet subscription plan
nl_BE: Het Akismet abonnementsplan

en: The HTTP_REFERER header.
nl_BE: De HTTP_REFERER header.

en: The ID of the post the comment is being submitted to.
nl_BE: De ID van het bericht waarnaar de reactie wordt verzonden.

en: The comment content/text.
nl_BE: De inhoud van de reactie/tekst.

en: The comment type (e.g., "comment", "trackback", "pingback").
nl_BE: Het reactietype (bijv. 'reactie', 'trackback', 'pingback').

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
nl_BE: Er kon geen verbinding worden gemaakt met akismet.com. Raadpleeg <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">onze handleiding over firewalls</a> en controleer je serverconfiguratie.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
nl_BE: De sleutel die je hebt ingevoerd is ongeldig. Controleer hem nog eens.

en: The permanent link to the post or page.
nl_BE: De permanente link naar het bericht of de pagina.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
nl_BE: Abonnementstatus - actief, geannuleerd of opgeschort

en: The time interval for stats. Options: "6-months", "all", or "60-days".
nl_BE: Het tijdsinterval voor statistieken. Opties: '6 maanden', 'alle' of '60 dagen'.

en: The time interval for these stats.
nl_BE: Het tijdsinterval voor deze statistieken.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
nl_BE: De frequentie waarmee de statistieken worden opgehaald. Opties: 60 dagen, 6 maanden, altijd

en: The user role of the comment author if logged in.
nl_BE: De gebruikersrol van de auteur van de reactie indien ingelogd.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
nl_BE: De ingevulde waarde is geen geldige en geregistreerde API-sleutel.

en: There is a problem with your API key.
nl_BE: Er is een probleem met je API-sleutel.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
nl_BE: Er zijn geen reacties om te controleren. Akismet controleert alleen reacties in afwachting.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
nl_BE[0]: Er is nu <a href="%2$s">%1$s reactie</a> in je spam-wachtrij.
nl_BE[1]: Er zijn nu <a href="%2$s">%1$s reacties</a> in je spam-wachtrij.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
nl_BE: Er staat niets in de <a href='%s'>spam-wachtrij</a> op dit moment.

en: This comment was not sent to Akismet when it was submitted because it was caught by something else.
nl_BE: Deze reactie is niet naar Akismet gestuurd toen hij werd ingediend omdat deze is opgepikt door iets anders.

en: This comment was not sent to Akismet when it was submitted because it was caught by the comment disallowed list.
nl_BE: Deze reactie is niet naar Akismet gestuurd toen hij werd ingediend omdat deze is opgepikt door de lijst met verboden reacties.

en: This comment was reported as not spam.
nl_BE: Deze reactie is gerapporteerd als geen spam.

en: This comment was reported as spam.
nl_BE: Deze reactie is gerapporteerd als spam.

en: This plugin you've installed is compatible. Follow the documentation link to get started. | These plugins you've installed are compatible. Follow the documentation links to get started.
nl_BE[0]: Deze plugin die je hebt geïnstalleerd is compatibel. Volg de link naar de documentatie om aan de slag te gaan.
nl_BE[1]: Deze plugins die je hebt geïnstalleerd zijn compatibel. Volg de links naar de documentatie om aan de slag te gaan.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed.</a>
nl_BE: Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.</a>

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
nl_BE: De API-sleutel van deze website is in de broncode vastgelegd en kan niet veranderd worden via de API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
nl_BE: De API-sleutel van deze website is in de broncode vastgelegd en kan niet verwijderd worden.

en: Title:
nl_BE: Titel:

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms.
nl_BE: Om je website transparanter te maken onder privacywetten zoals de AVG/GDPR, kan Akismet een melding weergeven aan je gebruikers onder je reactieformulieren.

en: Tool access
nl_BE: Tool toegang

en: Total number of legitimate comments approved in this period.
nl_BE: Totaal aantal goedgekeurde legitieme reacties in deze periode.

en: Total number of legitimate comments approved.
nl_BE: Totaal aantal goedgekeurde legitieme reacties.

en: Total number of spam comments blocked in this period.
nl_BE: Totaal aantal geblokkeerde spamreacties in deze periode.

en: Total number of spam comments blocked.
nl_BE: Totaal aantal geblokkeerde spamreacties.

en: URL removed
nl_BE: URL verwijderd

en: URL/website of the comment author.
nl_BE: URL/website van de reactie auteur.

en: Un-spammed by %s
nl_BE: Ontspamd door %s

en: Unique identifier for this check, used for webhooks and updates.
nl_BE: Unieke identifier voor deze controle, gebruikt voor webhooks en updates.

en: Upgrade
nl_BE: Upgraden

en: Upgrade plan
nl_BE: Upgrade abonnement

en: Upgrade to %s
nl_BE: Upgrade naar %s

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Akismet Anti-spam keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
nl_BE: Met miljoenen gebruikers is Akismet de beste manier om je <strong>blog te beschermen tegen spam</strong>. Het houdt je website beschermd zelfs terwijl je slaapt. Om te beginnen: activeer de Akismet plugin en ga dan naar je Akismet instellingen pagina om je API-sleutel te verkrijgen.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
nl_BE: Met miljoenen gebruikers is Akismet de beste manier om je <strong>blog te beschermen tegen spam</strong>. Het houdt je website beschermd zelfs terwijl je slaapt. Om te beginnen: activeer de Akismet plugin en ga dan naar <a href="admin.php?page=akismet-key-config">je Akismet instellingen pagina</a> om je API-sleutel te verkrijgen.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
nl_BE: Met miljoenen gebruikers is Akismet de beste manier om je <strong>blog te beschermen tegen spam</strong>. Je website is volledig geconfigureerd en beschermd, zelfs terwijl je slaapt.

en: User agent string of the web browser submitting the comment.
nl_BE: User agent string van de webbrowser die de reactie indient.

en: View comment history
nl_BE: Reactiegeschiedenis bekijken

en: View detailed stats
nl_BE: Gedetailleerde statistieken bekijken

en: View documentation
nl_BE: Documentatie bekijken

en: WP-Cron has been disabled using the DISABLE_WP_CRON constant. Comment rechecks may not work properly.
nl_BE: WP-Cron is uitgeschakeld omdat de DISABLE_WP_CRON constante gebruikt is. Reactie controle kan mogelijks niet optimaal/goed werken.

en: Want to use a different account? <a href="%s" class="akismet-external-link">Visit akismet.com</a> to set it up and get your API key.
nl_BE: Wil je een ander account gebruiken? <a href="%s" class="akismet-external-link">Ga naar akismet.com</a> om deze in te stellen en je API-sleutel te krijgen.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet Anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
nl_BE: We verzamelen informatie over bezoekers die reageren op websites die onze Akismet anti-spam service gebruiken. De informatie die we verzamelen hangt af van hoe de gebruiker Akismet heeft ingesteld voor deze website, maar normaal zit hier het IP-adres van de reageerder, user agent, referrer en website URL (met ook andere informatie zoals naam, gebruikersnaam, e-mail adres en deze reactie zelf) bij.

en: We detected commercial activity on your site
nl_BE: We hebben commerciële activiteit op je website gedetecteerd

en: Whether the check was successfully performed.
nl_BE: Of de controle succesvol is uitgevoerd.

en: Whether the comment is identified as spam.
nl_BE: Of de reactie is geïdentificeerd als spam.

en: Whether the stats were successfully retrieved.
nl_BE: Of de statistieken succesvol zijn opgehaald.

en: Works with popular contact forms
nl_BE: Werkt met populaire contactformulieren

en: Would you like to <a href="%s">scan pending comments for spam</a>?
nl_BE: Wil je <a href="%s">wachtende reacties scannen op spam</a>?

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>
nl_BE: Je kan ons helpen spam te bestrijden en je account upgraden door <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">een symbolisch bedrag bij te dragen</a>

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
nl_BE: Je hebt geen Akismet abonnement.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om dat te doen.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
nl_BE: Je hebt een API-sleutel nodig om de Akismet dienst te activeren op je website.

en: Your API key is no longer valid.
nl_BE: Je API-sleutel is niet langer geldig.

en: Your Akismet account appears to be suspended. This sometimes happens if there's a billing or verification issue. Please contact our support team so we can help you get it sorted.
nl_BE: Je Akismet account lijkt te zijn opgeschort. Dit gebeurt soms als er een facturerings- of verificatieprobleem is. Neem contact op met ons ondersteuningsteam zodat we je kunnen helpen het probleem op te lossen.

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
nl_BE: Je Akismet accountgebruik nadert de limiet van je plan

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
nl_BE: Je Akismet accountgebruik overschrijdt de limiet van je plan

en: Your Akismet plan has been cancelled.
nl_BE: Je Akismet abonnement is geannuleerd.

en: Your Akismet subscription is suspended.
nl_BE: Je Akismet abonnement is gestopt.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for three consecutive months. We have restricted your account for the rest of the month. Increase your limit to make sure your site stays protected from spam.
nl_BE: Je Akismet gebruik is drie opeenvolgende maanden boven je limiet geweest. We hebben je account voor de rest van de maand beperkt. Verhoog je limiet om ervoor te zorgen dat je website beschermd blijft tegen spam.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for two consecutive months. Next month, we will restrict your account after you reach the limit. Increase your limit to make sure your site stays protected from spam.
nl_BE: Je Akismet gebruik is al twee opeenvolgende maanden hoger dan je abonnement limiet. Volgende maand zullen we je account beperken als je de limiet heeft bereikt. Verhoog je limiet om ervoor te zorgen dat je website beschermd blijft tegen spam.

en: Your Akismet usage is nearing your plan&#8217;s limit for the third consecutive month. We will restrict your account after you reach the limit. Increase your limit to make sure your site stays protected from spam.
nl_BE: Je Akismet gebruik nadert de beperking voor de derde achtereenvolgende maand. We zullen je account beperken nadat je de limiet bereikt. Upgrade je abonnement zodat Akismet spam kan blijven blokkeren.

en: Your Jetpack account is connected, but it doesn't have an active Akismet subscription yet. To continue, please choose a plan on Akismet.com.
nl_BE: Je Jetpack account is verbonden, maar heeft nog geen actief Akismet abonnement. Kies een abonnement op Akismet.com om verder te gaan.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
nl_BE: Je webserver kan geen SSL aanvragen doen; neem contact op met je hosting provider en vraag hen ondersteuning voor SSL verzoeken toe te voegen.

en: Your account has been restricted
nl_BE: Je account is beperkt

en: Your current subscription is for <a class="akismet-external-link" href="%s">personal, non-commercial use</a>. Please upgrade your plan to continue using Akismet.
nl_BE: Je huidige abonnement is voor <a class="akismet-external-link" href="%s">persoonlijk, niet-commercieel gebruik</a>. Upgrade je abonnement om Akismet te blijven gebruiken.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>
nl_BE: Het is mogelijk dat je firewall Akismet niet toestaat om verbinding te maken met zijn API. Neem contact op met je host en raadpleeg <a class="akismet-external-link" href="%s" target="_blank">onze handleiding over firewalls</a>

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
nl_BE: Je website kan niet verbinden met de Akismet servers.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.
nl_BE: Je webhost of serverbeheerder heeft de <code>gethostbynamel</code> functie van PHP uitgeschakeld.

en: Zero effort
nl_BE: Nul inspanning

en: spam folder
nl_BE: spammap
